Oznakujmy kazimierskie wąwozy

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Trwa batalia medialna dotycząca wąwozu Czarnego, który niebawem zostanie utwardzony.Wokół jednego z najpiękniejszych  - bo nie zadeptanych… przez turystykę masową  - wywozów narosło wiele mitów. Miedzy innymi to, że wywóz jest drogą dojazdową do 11 gospodarstw. Nakręciłem krótki filmik ukazujący stan faktyczny. To , że w rejonie wąwozu Czarnego powstaną  w przyszłości domy i pensjonaty jest dalece prawdopodobne. Jednak na dzień dzisiejszy jest tak jak  na filmie. Drugi filmik  to relacja z  trasy po wąwozie . W ostatnim czasie  głębocznicę na Niezabitowskiego  odwiedza coraz więcej gości odwiedzających miasteczko. Jednak są to osoby lubiące spacerować a nie wozić pupę czym popadło. Mam nadzieję ,że burmistrz  zanim utwardzi wąwóz, wcześniej odpowiednio go oznakuję.Takie oznaczenia są niezbędne i powinny się znaleźć przy  możliwie wszystkich wąwozach. W tej kwestii chyba wszyscy będziemy zgodni.

J.K

Czytany 1808 razy

Komentarze

+4
#5 Anka 09-05-2019 17:56
Porażka dzisiejszego biegu garstka dzieci i pozwolono na rynku. Zobaczymy dla porównania Bieg Papieski czy zmiana miejsca wpłynie na ilość i jakość. Wstyd burmistrzu.
+4
#4 Zawstydzony Wyborca 09-05-2019 17:02
Cytuję J.K:
Cytuję Wieśniak:
Jednym słowem skandal. Ile tam jest domostw? Dwa?

No ale liczy się układ- zamknięty.


No właśnie - kto i na jakiej zasadzie na tym zarobi? Czyj kuzyn? Czyj szwagier? Dlaczego to tak ważne dla burmistrza?
-2
#3 J.K 09-05-2019 14:02
Cytuję Wieśniak:
Jednym słowem skandal. Ile tam jest domostw? Dwa?

No ale liczy się układ- zamknięty.
+4
#2 Wieśniak 09-05-2019 14:01
Jednym słowem skandal. Ile tam jest domostw? Dwa?
+6
#1 Zawstydzony Wyborca 09-05-2019 10:21
Panie Januszu, skąd więc pomysł na utwardzanie tego wąwozu? Bo jeszcze rozumiałbym, gdyby faktycznie była to droga - ok, może niszczymy unikatową przyrodę, ale w imię czyjejś wygody. Ale skoro nie jest, to po co? Kto i jaki może w tym mieć interes? Wykonawcą będzie czyjś krewny i zarobi? O co chodzi? Jaka jest argumentacja?

Dodaj komentarz