Burmistrzu Kazimierza weź się w garść, nie daj sobą rządzić !

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Od dawna, jednym z kluczowych problemów które czeka konstruktywnego rozwiązania jest sprawa  melksów. Lokalizowane są one w centrum miasta, co stanowi realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jedni mogą jeździć dwudziestoma eko…, innym się zabrania bo z sąsiedniej gminy. W załącznikach do pobrania decyzje,  w tym decyzja reformatoryjna SKO w Lublinie . To prawdziwy policzek dla kazimierskiej władzy .Komentarz wydaje się zbędny.  Sprawa jednak była tuszowane i nie ujrzałaby  światła dziennego, gdyby nie uczciwe panie urzędniczki. Dlaczego tak się dzieje  każdy chyba wie.  Meleksy nie dość ,że stanowią zagrożenie ,parkują jak chcą i gdzie chcą to płacą – uwaga- 40 tyś zł w sezonie. To jawna kpina i plucie w twarz innym podatnikom. To oczywiście wina władzy. A tym czasem ,tam gdzie jest gospodarz jest porządek. Przykładem Drohiczyn . A można inaczej. Miasto Daniela Olbrychskiego jest tego  przykładem. Czysto, pachnąco i tanio. Szalety publiczne ,skromne ale aż miło wejść, i za darmo. Szok. Jak wygląda sprawa meleksów proszę popatrzeć. W miasteczku świeżo ,czysto i przyjemnie. Ścieżki ,uliczki aż miło popatrzeć.

A tym czasem wiceburmistrz Godlewski nie dość ,że ingeruje w prace Rady Miejskiej, usiłując  wymuszać na radnych określone  zachowanie, nie dość , że hejtuje, to na dodatek w godzinach nocnych jest zalogowany na urzędowej poczcie (sic) . Jak to się ma do RODO lepiej nie pytać. Wszak nie wiemy ,czy pan wiceburmistrz zarywa nocy w magistracie ,czy aktywnie działa poza pracą ale gdzie? Oby nie okazało się ,że mejle do radnych pisał z kawiarenki. Miejmy nadzieję ,że mejle interesantów nie czytały osoby postronne, bo nie jest to wykluczone.

Jednym słowem. Burmistrzu Pomianowski, weź się w garść, zacznij rządzić i nie daj sobą manipulować

J.K  

godl2

godl.3

godl1

Tak na marginesie w kwestii bezpieczeństwa  ,co by nie być  gołosłownym.

Czytany 1543 razy

Komentarze

-11
#22 WiARA 06-08-2021 04:27
@ z godziny 19.12

z recenzji książki PRYMITYW.

""Tytuł zapowiada prostotę. Prymityw w swojej słownikowej definicji ma dwa znaczenia. Po pierwsze: „dzieło wykonane w sposób naiwnie uproszczony, charakterystyczne dla sztuki ludów pierwotnych lub sztuki ludowej”. Po drugie: „człowiek ograniczony i niekulturalny”. Kołodziejczyk zadbał o to, aby wszystko się zgadzało. Tytuł dał autorowi tak jakby swobodę w działaniu. Dzięki temu wykreował świat na swój sposób. Stworzył czarne zwierciadło polskiego społeczeństwa. Zadbał o to, aby postacie były wyraziste, nieskrępowane, a co najważniejsze… prawdziwe. Dał im tę możliwość, osadził w rzeczywistości, w której czują się jak ryby w wodzie. Podczas lektury Prymitywa miałam wrażenie, że czytam dzieło kompletne."
+12
#21 Maurycy z Bochotnicy 06-08-2021 01:20
Cytuję WiARA:
Pusto w tym Drohiczynie. Jedna kobieta, jedna dziewczyna, jeden facet, jeden meleks, trzy czterokołowce, " cienki" Bug, cztery leżaki. Nuuuuda.


A tutaj: mnóstwo kobiet, dziewczyn i facetów, od zaje.... meleksów na drogach, czterokołowców w wąwozach, a tęczowych flag nad ujęciem wody w centrum, no i Wisła szeroka (oczywiście na miarę swoich możliwości). Leżaków (na festiwalowych skwerach) nikt chyba nie zliczy.
No i sitwa gratis.
U nas słowo "nuda" pisze się przez "ó".
Drohiczanie i drohiczanki - z czym do Kazimierza!
+2
#20 Szok !!!! 05-08-2021 23:34
Posłuchajcie co śp. pan Kunicki mówi, posłuchajcie dalej co mówi Janusz .
januszkowalskikazimierz.pl/... /...
+5
#19 Adam 05-08-2021 20:50
Czyli dalej jest ok to chyba wyprzedzanie na przejsciu dla pieszych czy zle widze?
-5
#18 Z Mięcmierza 05-08-2021 19:12
Cytuję J.K:
To zapewne nie jedyny przypadek takiego szaleństwa . Wyścigi meleksów i wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych.

Janusz nie bądź takim kapusiem jak ten przybyly milicjant z Okala.
+5
#17 obserwator 05-08-2021 15:22
Cytuję J.K:
To zapewne nie jedyny przypadek takiego szaleństwa . Wyścigi meleksów i wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych.

Głównym zarzutem tych ścigających się melexów panie @JK ,to wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Najbardziej niebezpieczny manewr i wykroczenie w ruchu drogowym. Zazwyczaj skutkujące poważanymi skutkami wypadku.
+1
#16 WiARA 05-08-2021 13:28
Cytuję J.K:
To zapewne nie jedyny przypadek takiego szaleństwa . Wyścigi meleksów i wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych.


Przecież nie mają tablicy 25 km, jak te w Drohiczynie.
+5
#15 J.K 05-08-2021 12:17
To zapewne nie jedyny przypadek takiego szaleństwa . Wyścigi meleksów i wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych.
+13
#14 Aaa 05-08-2021 12:03
Ta wystawa w kokpicie to dyrektor J Skrzeczkowski Maksowi Skrzeczkowskiemu robi czy o co chodzi? Bo jakoś jakby niezrozumiale to wygląda. Czy może o to chodzi i tak ma być? Czy to może ja czegoś nie rozumiem?
-4
#13 WiARA 05-08-2021 10:36
"Na liście zagrożonych regionów można umieścić trzy: podkarpackie, lubelskie oraz świętokrzyskie. Dwa kolejne - warmińsko-mazurskie i podlaskie - mają wskaźniki tylko nieco lepsze. Gdy rozpocznie się czwarta fala, też mogą być zamknięte."

hmm. Może podadzą w rozbiciu na powiaty i gminy ?. Ciekawe, GDZIE będzie Kazimierz Dolny ?. Liczę na podium, a co ?

Dodaj komentarz