Plan przestrzenny , doskonały towar polityczny.

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
zdjęcie: /www.genius lotsi /
zdjęcie: /www.genius lotsi /

g lot

"W dniach od 11 lipca do 1 sierpnia 2022 roku miało miejsce kolejne wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego obszar Kazimierza Dolnego. Nasze Stowarzyszenie po raz kolejny wniosło szereg uwag, które mają na celu zapewnienie miasteczku odpowiedniej ochrony oraz równego traktowania mieszkańców i inwestorów. Niestety nowy projekt planu w stosunku do wersji poddanej konsultacjom w roku 2021, nie zawiera istotnych różnic. Jest to o tyle dziwne, że Wojewoda Lubelski w Rozstrzygnięciu Nadzorczym z dnia 4 lutego 2022 r., stwierdzającym nieważność uchwały Nr XXXVI/261/21 Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym z dnia 30 grudnia 2021 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obszaru gminy Kazimierz Dolny, jednoznacznie wskazał elementy wymagające korekt. W wielu miejscach Wojewoda podzielił stanowisko Stowarzyszenia Genius Loci, wrażone w uwagach wniesionych do projektu planu jeszcze w 2021 roku. Uwagi te w całości zostały odrzucone przez Burmistrza Kazimierza Dolnego"

https://geniusloci.org.pl/aktualnosci/kazimierz-dolny-interwencja-w-sprawie-planu-zagospodarowania-przestrzennego/

pol m

"Oczekiwanie kolejnej – i kolejnej, i następnej – wersji planu zagospodarowania przestrzennego stało się już częścią kazimierskiej rutyny. Jest to rutyna okraszona dreszczykiem, bo nigdy nie wiadomo, czego możemy się spodziewać, jakie innowacje i niespodzianki władze gminy wprowadzą tym razem, i następnym. Może się wydawać, że najpierwszym zadaniem opiekunów tak malowniczego i cennego zakątka Polski jest po prostu dbanie o zachowanie tego, co jest. O ciągłość tradycji."

https://polamiejskie.pl/plan-przestrzenny-raz-jeszcze/

 uwagi do mpzp złożone przez TOnZ ,Oddział w Kazimierzu Dolnym.

https://geniusloci.org.pl/wp-content/uploads/2022/08/TOnZ-Oddzial-w-Kazimierzu-Dolnym-wnioski-i-uwagi-do-projektu-planu-08.2022-sig.pdf

uwagi do mpzp złożone przez Stowarzyszenie "Genis Lotsi" 

https://geniusloci.org.pl/wp-content/uploads/2022/08/Uwagi-SGL-do-planu-dla-Kazimierza-Dolnego.pdf

uwagi do mpzp złożone przez Stowarzyszenie "Pola Miejskie" 

https://polamiejskie.pl/wp-content/uploads/2022/08/mpzp_22_collate.pdf

W załącznikach do pobrania projekt ( część tekstowa i graficzna )  mpzp obręb Kazimierz Dolny,Cholewianka,Okale Mięćmierz.

 

Czytany 2405 razy

Komentarze

+6
#51 Pan doktor 25-08-2022 20:46
Cytuję lenin:
Cytuję Ròu wán:
Cytuję lenin:
Cytuję 13 piętro:
@ lenin.

O Boże. Całkowity odlot. Czip Ci się przesunął ?.

Świeczki i kufajka na zimę przygotowane Panie milicjancie? A może resortowi zadaniowcy nie będą musieli się martwić drożyzną I brakami...?

A czy Pan lenin wie dlaczego ludzie urodzenie przed 1980 (Pan zresztą też) mają taką bliznę na ramieniu?
Bo wtedy jeszcze nie było takich małych chipów. Wszczepili Panu i dlatego pan straszy tym chłodem i głodem drożyzną świeczkami itd.

Widzę, że pani doktor (nie mylić z lekarzem rockeffelerowskiej big pharmy) jest zwolennikiem teorii - jeśli jakieś fakty nie pasują do głoszonej teorii tym gorzej dla faktow... Ps. Setek tysięcy naddmiarowych naglych zgonów po epatowanie strachem oraz po szprycy pani nie zakrzyczy!
Ps. Proszę szykować kufajke i świeczki, nie zaszkodzi też zapas jedzenia... zakłady właśnie wstrzymały produkcję nawozów...

Czy to ze ma pan bliznę po wszczepieniu chipa pod pretekstem szczepienia na ospę nie jest FAKTEM?
+1
#50 13 piętro 25-08-2022 20:42
Wracając do węgla i zamknietego Skladu Węgla w Bochotnicy, a jest on WIODĄCYM w naszej gminie i mając wiedzę, że skład ten , pomimo zalegającego na jego placu węgla , który jest nie do sprzedaży z powodu ZARZADZENIA władz centralnych, zainteresowany zadzwoniłem do Składu Węgla w Łaziskach. Tam węgiel jest w sprzedaży. Mogę kupić nawet 3 tony w cenie 3.450 za tonę. Mam się pospieszyć, bo z każdą chwilą cena wzrasta. Kiedy powiedziałem, że w Bochotnicy węgla nie można kupić z uwagi na zakaz usłyszałem, że takowego zarządzenia NIE MA. I znowu we mnie myśl. SPEKULACJA ? Wyczekiwanie na wyższą cenę, a URLOP to legalizacja zamiaru ? Nadmieniam, że wykluczam takie działanie. Własciciel składu zawsze wzbudzał i wzbudza moje zaufanie do swojej uczciwości. Jestem Jego stałym klientem. Sprawę uważam za BARDZO WAŻNĄ. Ważną , jak sądzę, nie tylko dla mnie.
Panie Burmistrzu. Czy znana jest panu sprawa w możliwości zaopatrzenia sie w węgiel NA ZIMĘ mieszkańców naszej gminy, notabene również pańskim wyborcom.

ps. Czy Urząd w zimie ma zapewnione ogrzewanie ?
0
#49 13 piętro 25-08-2022 17:02
"Kontrowersyjne wesele wiceministra rolnictwa wzbudziło zainteresowanie m.in. jego stanem majątkowym, w kontekście potencjalnych wysokich kosztów imprezy na ponad pół tysiąca gości. Jednak z oświadczenia majątkowego polityka nie wynika, by miał być krezusem. W najnowszym dokumencie zadeklarował, że nie ma domu ani mieszkania. Jest za to dzierżawcą gospodarstwa rolnego o powierzchni ponad 16 ha i wartości 190 tys. zł. Zadeklarowany dochód z jego działalności w 2021 r. to 5,1 tys. zł."

@ lenin.

Bestia ukazuje swoje oblicze. Powoduje u niektórych poplątanie w oswiadczeniach, no bo jaki NORMALNY Polak da wiarę temu oświadczeniu. Inni piszą;
"A zaczęło się bardzo niewinnie od tresowania ludzi noszeniem bezuzytecznych, szkodliwych szmat. A to było tylko preludium.... chłód, głód, drożyzna, plajty firm, zwolnienia, bezrobocie. A to wszystko by wprowadzi dochód gwarantowany i czipa, czyli biblijne Znamię Bestii, bez którego ani kupic ani sprzedać nie będzie można... pelna kontrola i inwigilacja, do tego wycofanie gotówki I tożsamość cyfrowa... Wszystko to to nie zasługa garstki zdegenerowanych satanistow/ banksterow tylko pożytecznych opłaconych idiotów...
Ps. Świeczki i kufajke pan milicjant już przygotował na zimę," . Moim zdaniem to pomieszanie zmysłów. Bestio. A kysz.
0
#48 13 piętro 25-08-2022 16:43
"Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Południowej Kalifornii wykazało, że pierwszym sygnałem zakażenia może być gorączka, a także dwa inne objawy: kaszel i ból mięśni. Następnie chorzy prawdopodobnie doświadczą nudności, wymiotów, a następnie biegunki.

W niektórych przypadkach COVID-19 objawy trawienne mogą być pierwszym symptomem zakażenia SARS-CoV-2. Objawy ze strony układu oddechowego mogą wystąpić dzień później."
-1
#47 13 piętro 25-08-2022 14:45
@ lenin proponuje kufajkę i świeczki, ale sam, już od wielu lat przysposabił się do powitania Znamia Besti. Niechcący wkroczyl w świat polityki, bo stał sie pierwowzorem dla pana Morawieckiego / premier Najjaśniejszej/. Pan Mateusz kupił obligację nie informując o tym " poddanych", by to samo czynili. hmm. Musiał wiedzieć o Znamiu Bestii, o przyjściu której już oficjalnie obwieścił @ lenin.

Dlaczego ukrywałeś, że od wielu lat hartujesz stopy bo butów nie nie będzie ?. Dlatego zrobiłeś zapasy ziół i innych zdrewniałych roślin ? Dlatego itd, itp ?

Jednego Ci brakuje. Brakuje Ci skóry ze zwierzęcia na przyodziewek, bo przecie Bestia zabierze wszystkim ślubny garnitur.
Kilka dni temu na drodze Pól Miejskich leżała na pół zżarta i wysuszona sarna. Aktualnie nie widzę jej. Mam

rozumieć, że i przyodziewek już masz ?.
Reasumując. Kiedy ta zjawa pojawi się zapewne wy dwaj jeno ostaniecie się. Pozostali, inaczej myślący i niemający obligacji zginą. Na pierwszy ogień pewnikiem pójdzie pan milicjant z Okala. Jest to facet słuchający madrych ludzi, wierzy w naukę a i obligacji zapewne nie ma. W pierwszy ogień go..
+1
#46 Ròu wán 25-08-2022 14:19
Cytuję lenin:
Cytuję Ròu wán:
Cytuję lenin:
Cytuję 13 piętro:
@ lenin.

O Boże. Całkowity odlot. Czip Ci się przesunął ?.

Świeczki i kufajka na zimę przygotowane Panie milicjancie? A może resortowi zadaniowcy nie będą musieli się martwić drożyzną I brakami...?

A czy Pan lenin wie dlaczego ludzie urodzenie przed 1980 (Pan zresztą też) mają taką bliznę na ramieniu?
Bo wtedy jeszcze nie było takich małych chipów. Wszczepili Panu i dlatego pan straszy tym chłodem i głodem drożyzną świeczkami itd.

Widzę, że pani doktor (nie mylić z lekarzem rockeffelerowskiej big pharmy) jest zwolennikiem teorii - jeśli jakieś fakty nie pasują do głoszonej teorii tym gorzej dla faktow... Ps. Setek tysięcy naddmiarowych naglych zgonów po epatowanie strachem oraz po szprycy pani nie zakrzyczy!
Ps. Proszę szykować kufajke i świeczki, nie zaszkodzi też zapas jedzenia... zakłady właśnie wstrzymały produkcję nawozów...

No i dalej Pan straszy! Zgadzam się z Panem że strach szkodzi zdrowiu na ciele. Mam niezły ogródek z warzywami trochę przetworów udało mi się już zrobić. Drewno na zimę mam jak zwykle. To wszystko nie ze strachu tylko z takiej mojej życiowej rutyny i oszczędności.
0
#45 lenin 25-08-2022 14:02
Cytuję Ròu wán:
Cytuję lenin:
Cytuję 13 piętro:
@ lenin.

O Boże. Całkowity odlot. Czip Ci się przesunął ?.

Świeczki i kufajka na zimę przygotowane Panie milicjancie? A może resortowi zadaniowcy nie będą musieli się martwić drożyzną I brakami...?

A czy Pan lenin wie dlaczego ludzie urodzenie przed 1980 (Pan zresztą też) mają taką bliznę na ramieniu?
Bo wtedy jeszcze nie było takich małych chipów. Wszczepili Panu i dlatego pan straszy tym chłodem i głodem drożyzną świeczkami itd.

Widzę, że pani doktor (nie mylić z lekarzem rockeffelerowskiej big pharmy) jest zwolennikiem teorii - jeśli jakieś fakty nie pasują do głoszonej teorii tym gorzej dla faktow... Ps. Setek tysięcy naddmiarowych naglych zgonów po epatowanie strachem oraz po szprycy pani nie zakrzyczy!
Ps. Proszę szykować kufajke i świeczki, nie zaszkodzi też zapas jedzenia... zakłady właśnie wstrzymały produkcję nawozów...
+1
#44 Ròu wán 25-08-2022 13:08
Cytuję lenin:
Cytuję 13 piętro:
@ lenin.

O Boże. Całkowity odlot. Czip Ci się przesunął ?.

Świeczki i kufajka na zimę przygotowane Panie milicjancie? A może resortowi zadaniowcy nie będą musieli się martwić drożyzną I brakami...?

A czy Pan lenin wie dlaczego ludzie urodzenie przed 1980 (Pan zresztą też) mają taką bliznę na ramieniu?
Bo wtedy jeszcze nie było takich małych chipów. Wszczepili Panu i dlatego pan straszy tym chłodem i głodem drożyzną świeczkami itd.
-2
#43 lenin 25-08-2022 13:00
Cytuję 13 piętro:
@ lenin.

O Boże. Całkowity odlot. Czip Ci się przesunął ?.

Świeczki i kufajka na zimę przygotowane Panie milicjancie? A może resortowi zadaniowcy nie będą musieli się martwić drożyzną I brakami...?
+2
#42 Dziad kazimierski 25-08-2022 12:49
Nasz bohater uratował święto jesieni.
Tam nowa dyrektor jest to było proste.

Dodaj komentarz