Uwaga ! Po 15.00 załatwiamy się na własną rękę

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Nie dość ,że drogo ,brakuję toalet, to na dodatek po godzinie 15 toalety publiczne w miasteczku są zamknięte.

Mieszkańcy jak i  turyści alarmują ! W Kazimierzu Dolnym w godzinach popołudniowych toalety publiczne są zamknięte. W zimie ? Nie , teraz, w sezonie !  Tak się składa nieszczęśliwie, dla nas wszystkich ,że władze miasteczka głusi są na prośby i apele mieszkańców. Ten fundamentalny dla każdego z nas temat,  problem jest ignorowany. A jak wiemy z Tym… nie poczekasz. Co więcej toalety są zbyt drogie – jak wszystko w mieście . Jednak w tym konkretnym przypadku do Puław nie pojedziesz sprawy załatwić. Średnia cena korzystania z toalety   to pięć złotych . Przed wejściem na Górę III Krzyży ( Krzyżowa Góra)  toalet nie było i nie ma (sic). Dalej mamy Zamek. Z tym  jest podobnie. Przed wejściem do Korzeniowego Dołu również nie ma toalet- a były . Zapraszani  do miasteczka goście muszą swoje potrzeby załatwiać w krzakach- to nie jest przenośnia .Jest jeszcze jedna kwestia od lat nierozwiązywalna a mianowicie targ w Kazimierzu Dolnym. W dni targowe przed godzinami otwarcia instytucji publicznych i toalet sprawy… nie załatwisz.  Taki obraz zafundowały nam władze miasteczka.

Czytany 1418 razy

Komentarze

+2
#6 13piętro 25-07-2023 12:21
Humor - Satyra.

Wtorek, dzień targowy. Na ulicy Rynek , w miejscu , gdzie w tym okresie parkowało 5 - 6 samochodów, na słupkach , rozciagnięty łańcuch.
W miejscu, gdzie też w tym okresie parkowało 2 samochody, a jest to przy Domu Architekta przy słupie z napisem " Droga Pożarowa " , od którego to miejsca rozpoczyna sie ogródek piwny, na krzesle posadzono pana, którego zadaniem jest niedopuszczenie by do godziny 12 stej ktoś tam zaparkował. W ten to oto sposób pozbawiono możliwości parkowania dla 8 śmiu samochodów. W ZAMIAN za to, wydłużyła sie ilość parkowwanych samochodów przy "Batorym."
Dzisiaj wtorek. Busiki zielone i czerwone przezornie w tym czasie nie przyjeżdzaja, ale w piatek już sa na długo przed 12 sta, przez co JESZCZE BARDZIEJ sprawę komplikują.

Pytanie. KOMU TO SŁUŻY ?
+6
#5 Canik 24-07-2023 17:15
Burmistrz powinien zajrzeć jak wygląda przejście od strony Nadwiślańskiej w przejściu pomiędzy Batorym a Lewiatanem.
Wszyscy okoliczni menele zrobili sobie tam kibel , srają nawet po elewacji . Masakra jak mnie to wk…wia!
+6
#4 13piętro 23-07-2023 14:46
"Na zachodzie bez zmian – Erich Maria Remarque".
Wprawdzie temat w niej poruszony nie dotyczy Kazimierza Dolnego, ale tytuł tej ksiązki pasuje idealnie.

Mowa o naszej policji. Czy państwo zauważyliście zmianę w jej działalności, kiedy Posterunek stał się Komisariatem?.
Dzisiejszy dzień. Południe. Pan Marcin " zbieram na piwo", w dalszym ciagu swoja działalność prowadzi na ławce przy Nadwiślańskiej. Zmiana w jego działalności to koszulka z logiem firmy " Perła" . No i bez zmian na skrzyzowaniach : przy Poczcie i Plebance . Horror.

Jednym słowem " W Kazimierzu Dolnym bez zmian ". Jedyna zmiana, to koszulka Pana Marcina. " Perła" górą.
+8
#3 13piętro 22-07-2023 09:44
Dzisiaj, z gośćmi z Koszalina byłem na Albrychtówce. Wstydziłem się.

Odnalazłem zakrzaczonąm brudną , połamaną tablice NATURA 2000. Otaczały ją papiery po wcześniejszym podcieraniu ***** i takie inne.
Wspomniana tablica, kilka lat wcześniej stała w innym miejscu tj. naprzeciwko dzisiaj bydowanych domów. W tamtym miejscu rósły duże sosny a wśród nich unikatowa roślina, która wyłącznie rośnie w takim otoczeniu. O powyższym pisało na tej tablicy. Drzewa pościnano, rosliny wyginęły i to był powód, by tablicę przenieść i ukryć. Bardzo słusznie bo sromota WIELKA.
Należałoby jeszcze opisać stan drogi do Albrychtówki, ale niech o tym napiszą dorożkarze i meleksiarze.
+18
#2 toi toi 21-07-2023 06:48
Skoro burmistrz zaprosił 10 000 gości na popijanie wina, to pewnie ustawią 1000 TOI TOI, co razem z meleksami, ekobusikami i furami winiarzy stworzy niepowtarzalny klimat miasteczka. To się nazywa mieć talent menadżerski.
+12
#1 13piętro 21-07-2023 06:11
Rzecz o gównie, które niebotyczne problemy sprawia.

ps. Czy petenci Urzędu Miejsko - Gminnego w Kazimierzu Dolnym mogą korzystać z jego toalety ? . Ta możliwość ułatwiłaby działalność sprzedawców w dni targowe, którym bezsprzecznie należy się to miejsce, bo wynika on z opłat, które wnoszą za korzystanie z placu. Przykładem niech będą kawiarnie, gdzie opłata za korzystanie z kibelka nie dotyczy ich gości.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież