Kazimierz zasłany g...em, komentarz 5 sierpnia 2023 r.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Brak toalet w mieście stanowi problem nie lada jaki. Od lat jest nierozwiązywalny . Dla władz Kazimierza Dolnego stanowi barierę nie do pokonania, głownie z powodu dysfunkcji intelektualnych  . Mówiłem i pisałem o tym wielokrotnie. Problem sygnalizowali  mieszkańcy  jak i turyści - zero reakcji ze strony włodarzy . Senatorska 5  w tej sprawie nabrała wody w usta. Miasto które z turystyki żyje  nie zapewnia turystom – ale też i mieszkańcom – odpowiedniej ilości sanitariatów – nawet tych plastikowych... Makrokibel Grzegorza Dunii,  który powstał dekadę temu nie okazał się pomyłką . Ulice, place, miejsca widokowe zasłane są ludzkimi odchodami. Bo gdzie ci biedni ludzie mają załatwić swoje potrzeby…Tak wiem na własną rękę… To co wydarzyło się dzisiaj na autobusowym dworcu  wstrząsnęło –chyba  nie po raz pierwszy – osobami oczekującymi na wyjazd z miasteczka . Widok fikali  zaskoczył także uczestników  festiwalu Dwa Brzegi, którzy w oczekiwaniu  na przewóz musieli znosić nieprzyjemny widok jak i smród . Otóż powyższe odbyło się za sprawą pana Marcina, znanego  kloszarda- szczegóły w poniższym video. Podróżującym od dawna – na dworcu autobusowym- ukazuje się   niecodzienny widok . Część otwartego terenu dworca  stanowi miejsce gdzie można się wypróżnić , a obok  miasto wydzierżawia lokal pod gastronomię. W budynku dworca sprzedawana jest  żywność. Nie dość ,że sam dworzec  wygląda  obskurne to dodatkowo na deser…mamy widok i zapach g…na. Obiekt gminny od lat nie widział  pędzla ani mydła… W miedzy czasie burmistrz wydaje znaczne środki na ukwiecanie terenu wokół panującego powszechnie syfu. Taka sytuacja – jak się wydaje-  nie przeszkadza   również przewodniczącej Samorządu Mieszkańców Kazimierza, która walnie przyczyniła się do likwidacji, jedynej w mieście,  jadłodzlelni – bo nie pasowała... G..no  i szczyny jak najbardziej są na miejscu.

Tak więc zaplecze polityczne  obecnej władzy sukcesywnie  likwidowało w mieście handel uliczny przedsiębiorczość zwykłych obywateli ,uważając ,że taka działalność  nie przystoi  do królewskiego grodu. Z drugiej zaś strony nie słyszałem aby aktywistom Dobrej Alternatywy przeszkadzało usłane g…em miasto.

Czytany 1007 razy

Komentarze

+5
#5 Milicon 09-08-2023 19:15
Ten facet sra gdzie popadnie po ścianach , przystankach i schodach . Nie namawiam ale pożądny wpie.dol by się mu przydał . Nie tak dawno wysmarował gównem elewacje na Nadwiślańskiej 3 .
+4
#4 ttttt 06-08-2023 20:54
"bo nie pasowała..." do naszego Kazimierza.
To znaczy ich Kazimierza
+10
#3 fasadka 06-08-2023 11:34
To jest to! Za fasadką niby szumnych wydarzeń kulturalnych brud nieopisany, śmieci bez liku, banery, ogłoszenia takie czy inne na każdym płocie. To jest prawdziwe oblicze Kazimierza Dolnego. Za fasadką wielkiej kultury po prostu g... dno.
+6
#2 13piętro 06-08-2023 10:19
Dzisiaj SPECJALNIE by łem na przystanku. Posprzatane, tylko te obrzydliwie zamazane SZTUKĄ ściany sa obrzydliwe. Jest tam biletowe urządzenie MZK. Może by tak oni, we własnym interesie, zamonowali w tym miejscu monitoring ?.

Likwidacja JADŁODZIELNI. Uważam , że słusznie, bo w tym miejscu ograniczała intymność w braniu posiłków, jak i wkładaniu go. To drugie, moim zdaniem, jest również krepujące chyba, że DARCZYŃCA lubi sie obnosić swoim dawaniem >
Miejsce PRZYSTANKU busików, " dawanie i branie" na oczach przypadkowych ludzi staje się NIEFORTUNNYM.

Moim zdaniem takowe miejsce należałoby wydzielić na Małym Rynku. Darów byłoby o wiele więcej, a i intymnośc "brania" byłaby zachowana.
+8
#1 13piętro 06-08-2023 05:56
Fatalne to, ale tak finalnie musiało to nastąpić. Nie tylko " kamieni" KUPA.

Była też mowa o " Dwóch brzegach". Festiwal przepiekny, ale brakowało jednego. Brak przynajmniej JEDNEJ kasy biletowej. Wielu przyjezdnych , przyjezdnych na jeden dzień , na kilka godzin, było zawiedzionych, że nie sa w stanie kupić biletu własnie w czasie , kiedy są i maja chęć pójścia na ten seans. Byłem pytany ; DLACZEGO ?. Pomijam już utratę finansowych wpływów. Nie każdy SZALEJE w internecie. Nie każdy umie korzystać z możliwości, jakie on daje.

Dodaj komentarz