WIOŚ w Lublinie. Ścieki zalały Kazimierz Dolny

Oceń ten artykuł
(1 głos)

https://www.januszkowalskikazimierz.pl/z-miasta/2717-szastanie-mieniem-gminnym.html

Otrzymałem wczoraj odpowiedź z WIOŚ w Lublinie ws. interwencji dot. wypływu ścieków w rejonie ulicy Sadowa Bulwar. To ścieki wybiły stwarzając realne zagrożenie epidemiologiczne stwierdził po kontroli WIOŚ . Burmistrz Artur Pomianowski ustami swojego janczara kłamał ,że to woda wiślana. A smród paraliżujący rejon miasta , to zapach mułu powiedział wiceburmistrz Godlewski. Co więcej, od początku awarii władzom miasta było wiadomo ,że w czasie wód przypórkowych w Wiśle  to ścieki a nie wody zalały rejon ulicy Sadowej. Zatem  burmistrz kłamał tym samym  narażając zdrowie i życie mieszkańców. A informacja ,rzetelna informacja to podstawa działań każdych władz ale nie Kazimierza .  

1wios

2wios1

Fragment z protokołu LXV sesji Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym  z 29 lutego 2024 r.

Tak kłamstwo burmistrza  przeradza w "prawdę".

https://umkazimierzdolny.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/protokol-lxv-sesji-rm.pdf

s1

s1.2png

s1.23png

Czytany 1397 razy

Komentarze

0
#8 zys 31-03-2024 04:18
Cytuję zys:
Cytuję Mieszkaniec:
Nie jest to przypadkiem że zachowanie burmistrza Godlewskiego względem radnego Kowalskiego ale nie tylko, jest inspirowane. Przeciętny mieszkaniec wyborca nie jest zorientowany w tym co dzieje się w urzędzie w magistracie. Jest zatroskany własnymi sprawami i ma ufność że to co władze robi w jego najświętszym
interesie. Taka sytuacja powoduje że przeciętny wyborca nie głosuje racjonalnie tylko tak jak podpowiada mu narracja a narracja jest taka, że wszyscy są dobrzy, zły jest tylko Kowalski jego otoczenie

Słowo wyborów Kazimierz 2023 - "narracja"! A kto jest narratorem?

Oczywiście miało być 2024. Te wybory są co najmniej o pół roku za późno. Ta obecna władza to fuksiarze - tyle miesięcy mają bez wyborów za darmo z cementowaniem swojej uprzywilejowanej pozycji w obecnych wyborach.
+3
#7 Max 30-03-2024 08:51
Cytuję Janusz Kowalski:
W Bochotnicy Vis-a-vis Agro-Bud

Przecież tam budują stację paliw Orlen.
+6
#6 Taki jeden 30-03-2024 06:39
Do nas wszystkich powinno dotrzeć.Że stawką wyborów powinna być poprawa jakości życia mieszkańców.Rozwój ekonomiczny i naszej gminy.Z uwzględnieniem młodych ludzi którzy po nas będą kosztowały miasto i decydowały o losach mieszkańców . Chce się tego dowiedzieć zanim zdecyduje się na skreślenie krzyżyka przy radnym kandydacie na burmistrza ,skąd ! Pytam się skąd ?!
+1
#5 zys 29-03-2024 13:45
Cytuję Mieszkaniec:
Nie jest to przypadkiem że zachowanie burmistrza Godlewskiego względem radnego Kowalskiego ale nie tylko, jest inspirowane. Przeciętny mieszkaniec wyborca nie jest zorientowany w tym co dzieje się w urzędzie w magistracie. Jest zatroskany własnymi sprawami i ma ufność że to co władze robi w jego najświętszym
interesie. Taka sytuacja powoduje że przeciętny wyborca nie głosuje racjonalnie tylko tak jak podpowiada mu narracja a narracja jest taka, że wszyscy są dobrzy, zły jest tylko Kowalski jego otoczenie

Słowo wyborów Kazimierz 2023 - "narracja"! A kto jest narratorem?
+14
#4 Mieszkaniec 29-03-2024 04:45
Nie jest to przypadkiem że zachowanie burmistrza Godlewskiego względem radnego Kowalskiego ale nie tylko, jest inspirowane. Przeciętny mieszkaniec wyborca nie jest zorientowany w tym co dzieje się w urzędzie w magistracie. Jest zatroskany własnymi sprawami i ma ufność że to co władze robi w jego najświętszym
interesie. Taka sytuacja powoduje że przeciętny wyborca nie głosuje racjonalnie tylko tak jak podpowiada mu narracja a narracja jest taka, że wszyscy są dobrzy, zły jest tylko Kowalski jego otoczenie
+17
#3 Wyborca 27-03-2024 17:03
Obejrzałem film na FB Kowalskiego. Z czynności z.c. Burmistrza nasuwa się jedno, dać małpie granat a z.c. władzę. Jak musi być zależny Burmistrz, że toleruje takie zachowanie? Obawiać możemy się my wszyscy, dzisiaj to Kowalski a jutro...?
+2
#2 Janusz Kowalski 27-03-2024 15:25
W Bochotnicy Vis-a-vis Agro-Bud
+2
#1 Bob 27-03-2024 06:59
Gdzie będzie Lidl w naszej gminie?

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież