Apel Sławka robi wrażenie, Kazimierz Dolny 2 kwietnia 2024 r.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Harmonogram spotkań kandydata na burmistrza Kazimierza, Pana Aleksandra Adamskiego z mieszkańcami gminy podany był do publicznej wiadomości miesiąc temu. Sztabowcy urzędującego burmistrza zaplanowali jedynie trzy spotkania .W Kazimierzu, Rzeczycy i Dąbrówce. Informacja o nich ukazywała się na trzy dni przed zebraniem. Wszystkie spotkania wyborcze Artura Pomianowskiego zaplanowane były w tych samych terminach co Adamskiego. Także mieszkańcy chcący wysłuchać propozycji wyborczych jednego bądź drugiego kandydata nie mieli takiej możliwości. Jak się wydaje urzędujący burmistrz ma problem, oddaje bowiem format intelektualny jego osobowości.

aa2024

ap13434

ap342924

 

Czytany 573 razy

Komentarze

+4
#2 Janusz Kowalski 04-04-2024 07:31
@13 piętro .Został zmuszony..., jak wielu innych urzędników. Zastanawia ( mnie niekoniecznie ) dlaczego Dariusz Wróbel został wymieniony na Bartłomieja Godlewskiego. Jednym z półoficjalnych przecieków to znajomość angielskiego ( Adamski 7 jęków ) .Godlewski zero doświadczenia w w administracji. Poziom debaty dno i metr mułu.
+1
#1 13 piętro 04-04-2024 05:02
Każdy "orze, jak może". Najciężej podczas kampanii, a póżniej " hulaj dusza ". Właśnie na to ostatnie musimy mieć baczenie. Dotychczas znamy zachowanie jednego kandydata. Z kolei drugi z pozostalych jest znany z pracy w charakterze dyrektora KOKPiT. Dlaczego zrezygnował ?. Powody zna je On. Pozostal trzeci. Znany jest z działań ostatnich 3 - 5 lat. Były to działania na wskroś społeczne. Kiedy przeczytałem wiadomosci.wp.pl/.../ dało się zauważyć wiele podobieństw w działaniach bohatera artykułu a dotychczasowymi działaniami pana Aleksandra Adamskiego. Dla mnie, wybór jest oczywisty.

Dodaj komentarz