Spotkania przedwyborcze Aleksandra Adamskiego w Zbędowicach i Bochotnicy.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kampania wyborcza za nami. Kandydat KKW "Nasza Gmina Nasza Odpowiedzialność" , Pan Aleksander Adamski odbył 10 spotkań z mieszkańcami naszej gminy. Wszystkie spotkania rejestrowałem dla Państwa i są do obejrzenia na kanale Yutube "Blog Kazimierski" Urzędujący burmistrz Pan Artur Pomianowski zorganizował 3 spotkania w terminach nakładających się na wcześniej zaplanowane spotkania Aleksandra Adamskiego z mieszkańcami. To nie może być przypadek. W dniu 5 kwietnia Artur Pomianowski zapowiedział spotkanie z mieszkańcami Bochotnicy. Jednak o tym spotkaniu nie ma oficjalnej informacji.

Lokalna koteria zadbała aby burmistrz Artur Pomianowski nie musiał wysilać intelektu i prowadzić kampanii wyborczej. O wynik plebiscytu zadbali Ci ,którzy kosztem społecznym umacniali swoje Bizancjum przez ostatnią kadencję .

Czytany 1943 razy

Komentarze

+3
#19 wyborca opozycji 10-04-2024 13:18
Nie wszyscy są zadowoleni! W wyborach do rady miejskiej 47% mieszkańców gminy oddało głos na kandydatów opozycji. A w Kazimierzu? 57%! Wystawiając kandydatów z obu komitetów, oddaliście kilka mandatów ludziom Pomianowskiego.
+4
#18 Edyta 09-04-2024 16:10
Cytuję Aleksander Adamski:
Odbył się plebiscyt, a przed nami pięć lat czystej monowładzy.
Sytuacja jest jednoznacznie gorsza niż w 2018, ponoszę za to odpowiedzialność, i w ramach tej odpowiedzialność złożyłbym dymisję – ale nie mam z czego. Jak wiadomo.
Przepraszam wszystkich wyborców opozycji.

Dziękuję Januszowi Kowalskiemu za nagrywanie i upublicznianie moich spotkań wyborczych. Nie wszystkie były udane, nie wszystkimi bym się chwalił – ale gram w otwarte karty albo nie siadam do stolika.
Wkrótce pojawi się sprawozdanie finansowe naszego komitetu, i na tym kończymy te wybory.

Jeszcze słowo komentarza: "rzeczywisty" wynik urzędującego burmistrza uważam za istotnie przewyższający 60%, ponieważ kto nie idzie na wybory, ten przynajmniej wyraża przyzwolenie, jeśli nie aprobatę, zainstalowanej władzy. Nie było buntowniczo wysokiej frekwencji, ludzie są zadowoleni z Pomianowskiego, Godlewskiego, Guza, Opoki, Olejarz i Wolnej. Nie ma mowy o pomyłce.

Wystarczy dołożyć z nie swoich pieniędzy do wozu strażackiego, zrobić parę metrów drogi i dużo obiecać....a głupi lud to kupuje.
+5
#17 zori 09-04-2024 15:43
Aż chce się słuchać Pana Aleksandra. To jak referat czytany przez aktora. Kazimierz stracił ambasadora kultury i taktu.
Porównajcie poziom radnej Wolnej. Zapraszam ale najpierw proszę o meliskę.
+11
#16 Roman Sokołowski 09-04-2024 06:13
Cytuję obserwator:
#Aleksander Adamski: wspaniałe podsumowanie. Wspaniała praca Panie Aleksandrze Adamski -przyszły burmistrzu Kazimierza.
W kwestii frekwencji. Ludzie nie wierzą w zmiany jak ma się do czynienia z układem powiazań, zależności mniej czy bardziej osobistych relacji.


Identycznie myslę.
Panie Aleksandrze. Pan nie przegrał. Pan pokazał, że można i należy inaczej . Przegrał Kazimierz Dolny i jego otoczenie.
+10
#15 obserwator 09-04-2024 05:26
#Aleksander Adamski: wspaniałe podsumowanie. Wspaniała praca Panie Aleksandrze Adamski -przyszły burmistrzu Kazimierza.
W kwestii frekwencji. Ludzie nie wierzą w zmiany jak ma się do czynienia z układem powiazań, zależności mniej czy bardziej osobistych relacji.
+13
#14 Aleksander Adamski 08-04-2024 22:14
Odbył się plebiscyt, a przed nami pięć lat czystej monowładzy.
Sytuacja jest jednoznacznie gorsza niż w 2018, ponoszę za to odpowiedzialność, i w ramach tej odpowiedzialność złożyłbym dymisję – ale nie mam z czego. Jak wiadomo.
Przepraszam wszystkich wyborców opozycji.

Dziękuję Januszowi Kowalskiemu za nagrywanie i upublicznianie moich spotkań wyborczych. Nie wszystkie były udane, nie wszystkimi bym się chwalił – ale gram w otwarte karty albo nie siadam do stolika.
Wkrótce pojawi się sprawozdanie finansowe naszego komitetu, i na tym kończymy te wybory.

Jeszcze słowo komentarza: "rzeczywisty" wynik urzędującego burmistrza uważam za istotnie przewyższający 60%, ponieważ kto nie idzie na wybory, ten przynajmniej wyraża przyzwolenie, jeśli nie aprobatę, zainstalowanej władzy. Nie było buntowniczo wysokiej frekwencji, ludzie są zadowoleni z Pomianowskiego, Godlewskiego, Guza, Opoki, Olejarz i Wolnej. Nie ma mowy o pomyłce.
+3
#13 Maurycy z Bochotnicy 08-04-2024 21:40
Cytuję Roslanska :
Prawdę panie Janusz mówiłeś. Umiemy zarządzać wyborcami :)
Jeszcze z panem nie skończyliśmy.
Skończymy !!!

Pycha zawsze kroczy przed upadkiem.
Poczekamy...
+2
#12 Janusz Kowalski 08-04-2024 16:28
Cytuję Zamiejscowy:
Pytam Pana .Panie Januszu jak samopoczucie po wyborach? cisza wyborcza się już skończyła

Bez zaskoczenia. Mówiłem o tym w komentarzu.
+1
#11 Zamiejscowy 08-04-2024 12:22
Pytam Pana .Panie Januszu jak samopoczucie po wyborach? cisza wyborcza się już skończyła
0
#10 13 piętro 08-04-2024 07:26
W dniu wyborów z fb Janusza Kowalskiego.

"Roman Sokołowski
Dzień wyborów. Skrzyżowanie kolo Poczty. Zgroza. Korek do samego " nieba". Od wielu lat o tym sie mówi. Koniecznnym jest, by w dniach niebotycznego ruchu , a te są WSZYSTKIM przez co sadzę, że i Komendantowi kazimierskiej Policji są znane , ruch w tym miejscu był REGULOWANY przez policjanta. Należy pilnie zabiegać o sygnalizację świetlną, dzięki której, zostanie USANKCJONOWANE dwa przejścia w kierunku Wisły i od niej. Dzisiaj ,jest to permanentne łamanie przepisów na oczach całej Polski i nie tylko.

2 godz.

Odpowiedz

Autor
Janusz Kowalski
Roman Sokołowski No i Romek co z tym zrobić.

2 godz.

Odpowiedz

Roman Sokołowski
Janusz Kowalski Postawić Komendanta Policji do pionu na skrzyżowaniu. On jest TEŻ policjantem.

Dodaj komentarz