Utwardzona droga w Parchatce

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

 

To pierwsza od lat inwestycja na drogach gruntowych w Parchatce. Utwardzono ją dobrej jakości tłuczniem i jest porządnie wykonana. Miejmy nadzieje ,że partactwo z lat poprzednich w naszej Gminie ,to już przeszłość.

J.K

Czytany 4422 razy

Komentarze

+9
#11 z parchatki 21-06-2016 17:31
a pozatym to gdyby jeden z drugim odrobine sie zagłebił w temacie to byscie wiedzeli ze burmistrz nie powinien nawet tego robic bo to droga wojewodzka nie gminna to powiniem wojewodzki zarzad drog zrobic ale poco zagłebiac sie w temat lepiej pod osłona neta wylewac pomyje i chodzic z nosem zadartym mowiac ale mu dokopałem polacy z krwi i kosci
+9
#10 z parchatki 21-06-2016 17:27
***** ludzie oco wam chodzi ,czasami tu zagladam i jak czytam wypowiedzi to scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera , piepszy jeden z drugim od rzeczy - a moze ktos by sie wzioł i czynem społecznym porzednie ten kawałek drogi utwardził zamiast mielic ozorem, oczywiscie ze tak byc nie powinno , powinien byc asfalt i koniec zgadzam sie z tym ,ale jezeli niema kasy burmistrz musi dokonczyc szkołe to utwardził to na tyle na ile były mozliwosci finansowe -po niewielkim deszczy nie mozna było tamtedy przejechac ani przejsc a teraz bedzie to mozliwe, podkład jest zrobiony jak znajda sie jakies pieniadze to byc moze zostanie asfalt połozony a jak tak wszystkim na tym bardzo zalezy to zrzutke proponuje i bedziecie mieli super droge bo od krytykowania nic nigdy sie jeszcze nie polepszyło - a teraz prosze o minusy za prawde
-9
#9 tłuczeń ale dobry 19-06-2016 20:22
"To pierwsza od lat inwestycja na drogach gruntowych w Parchatce. Utwardzono ją dobrej jakości tłuczniem i jest porządnie wykonana. Miejmy nadzieje ,że partactwo z lat poprzednich w naszej Gminie ,to już przeszłość."

Ostatni na niezwykle dobrej jakości tłuczeń wysypano coś przypominającego żużel.
Żeby poprawić czy pogorszyć?
-9
#8 nieRadny 27-05-2016 16:49
Super jest. A kto nie był niech przyjedzie i zobaczy!
-11
#7 grymas50 26-05-2016 13:19
"1. Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radni składają ślubowanie:
"Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców."
2. Ślubowanie odbywa się w ten sposób, że po odczytaniu roty wywołani kolejno radni powstają i wypowiadają słowo "ślubuję". Ślubowanie może być złożone z dodaniem zdania: "Tak mi dopomóż Bóg."
3. Radni nieobecni na pierwszej sesji rady gminy oraz radni, którzy uzyskali mandat w czasie trwania kadencji, składają ślubowanie na pierwszej sesji, na której są obecni."
Pisze ;" MOJEJ GMINY"
O Parchatce WPROST nie pisze.
+13
#6 grymas50 26-05-2016 13:15
Cytuję mirek:
Widać aktualny radny z Parchatki pan Gębal dba o swoją miejscowość.
Ten poprzedni Suszek to tylko gadał i wędrował.

no i problem. :" aktualny radny z Parchatki pan Gębal dba o swoją miejscowość."
Pytanie.
Kim powinien być radny Miasta i Gminy Kazimierz.
1. Swoim ?
2. Wszystkim ?
+14
#5 mirek 26-05-2016 12:43
Widać aktualny radny z Parchatki pan Gębal dba o swoją miejscowość.
Ten poprzedni Suszek to tylko gadał i wędrował.
+13
#4 z kazimierza 26-05-2016 09:12
@ obywatel musze sie z Toba zgodzic pieniadze byc powinny ,ale jak ich nie ma to coz pozostaje nam chodzic na wybory słuchac czym nas karmia ci ktorzy chca sie dostac do koryta płacic podatki i czekac na lepsze jutro
-1
#3 Obywatel 24-05-2016 21:51
Cytuję z kazimierza:
@ obywatel z jednej strony masz racje a z drugiej niekoniecznie -ale mysle ze tłumaczenie tego jest bezsensowne bo masz na ten temat wyrobione zdanie i tyle - powiem tylko ze gdyby nie ten odpadowy gruz to w naszej i nie tylko nasze gminie dziesiatki kilometrow do dzisiejszego dnia były by nieprzejezdne po kazdym deszczu nie wspomne juz o wiosennych roztopach pozdrawiam


Ale ok. problem w tym, że powinny być pieniądze na asfalt, albo chociaż posypanie grysem tego gruzu, po którym przejśc się nie da. Ten gruz to jak w trzecim świecie... a my niby w Europie już jesteśmy, a warunki zycia straszne.
+15
#2 z kazimierza 24-05-2016 21:10
@ obywatel z jednej strony masz racje a z drugiej niekoniecznie -ale mysle ze tłumaczenie tego jest bezsensowne bo masz na ten temat wyrobione zdanie i tyle - powiem tylko ze gdyby nie ten odpadowy gruz to w naszej i nie tylko nasze gminie dziesiatki kilometrow do dzisiejszego dnia były by nieprzejezdne po kazdym deszczu nie wspomne juz o wiosennych roztopach pozdrawiam

Dodaj komentarz