"Kazimierz Komentuje" 25.07.2019 r , czyli Samorząd Mieszkańców solą w oku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Kazimierz Komentuje

25 lipca o 22:00 · 

Za nami podsumowanie działalności samorządu mieszkańców „mienionej kadencji”. Oj działo się. Cóż… pani przewodnicząca swoje??, a mieszkańcy swoje ??. Po jej przydługim wystąpieniu ⏳⏳⏳ zaczęli walić kawę na ławę ???(od 1 godz. nagrania ??) Pan Mariusz Wicik i inni też zwracali uwagę, że nie wiedzą, gdzie są??? Czy na zebraniu mieszkańców ⬅️⬅️czy na prezentacji działalności ➡️➡️Stowarzyszenia Genius Loci, w którym pani Rupiewicz działa. Z niesmakiem podkreślali, że pani przewodnicząca ciągle mówi „ja”, „zrobiłam”, „wystąpiłam”, „zorganizowałam”☝️☝️☝️ i podejmuje działania rzekomo w imieniu mieszkańców chociaż ich o zdanie nie pyta ???. Taką postawą miała jak mówili mieszkańcy zniechęcić do współpracy innych i w sumie rozwalić ideę samorządu czy raczej ją sprowadzić do działań własnych i radnego Janusza Kowalskiego! ???

Cóż, trudno coś dodać chociaż kwiatków było tam bez liku… ?????Miał być teatr jednej aktorki, wyszła opera na 100 głosów ??? Nawet sekundanci pani występującej w roli głównej czyli dwaj panowie radni nie wiedzieli jak zmienić dyskusję pod gradem argumentów mieszkańców ???

Co z tego wyszło najlepiej zobaczyć na filmie ???dostępnym na profilu pana Janusza Kowalskiego. Szczególnie polecamy: ⌚️⌚️8 - 12 min. i oczywiście finał 1h - 1h, 35 min.

Czytany 1378 razy

Komentarze

+1
#3 ogłupły 28-07-2019 13:37
Przykro ale muszem to wytknąć. Pani w sutannie móił ,że próbowała zablogować wybór przewodniczacej samorzadu mieskzańców 4 lata temu.
Jak mnie pamięć nie myli to przy jakiejś okazji JK móił ,że pan Wicik ( junior ,senior ) również probował zablokować wybór naczelnika samorzadu mieszkańów.Czy jk może coś jaśniej na ten temt zabrać głos ?
+2
#2 z Bochotnicy 28-07-2019 11:40
Nikczemny i tendencyjny wywód, że o kulturze osobistej nie wspomnę.

Jak Pan Komentujący zacznie działać w samorządzie, to dopiero będzie się działo - jak w prawdziwej tragifarsie.

Poziom komentarzy obecnych na zebraniu mieszkańców żenujący... po prostu brak słów, a postawa burmistrzów żałosna.
+1
#1 S.R. 28-07-2019 11:12
Aleś dokonał SKRÓTÓW. Mocno tendencyjny " kwiatek".

Dodaj komentarz