Kazimierz Komentuje 5.09.2019 - presja na radnych

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Jak to mówią uderz w stół.... Czyli anonimowy  organ... burmistrza w natarciu,ha. 
"Radny Janusz Kowalski notorycznie atakuje ten profil, przeinacza słowa, manipuluje. Wczoraj znowu nas opluł na swoim profilu i to z premedytacją. Wykorzystał wpis, z którego mieszkańcy mogli się dowiedzieć, że inwestor (ten od Rotacyjnego) interesuje się terenem po szkole kontenerowej. Nikt inny o tym nie napisał, także on sam. Straszna to zbrodnia, że się ludzie od nas dowiedzieli...?
Jasne jest, że pan radny wszelkimi metodami chce ten profil obrzydzić i zohydzić wymyślając kolejne inwektywy, powiązania czy przypinając łatki. Najlepiej go zaorać i zamknąć Trudno mu się dziwić bo po latach jego monopolu w Internecie nagle ktoś inny pisze o tym, co on świadomie przemilcza.
Chyba najbardziej panu Kowalskiemu doskwiera, że obnażane są metody jakie on sam stosuje. Proszę Panie Radny pamiętać, że ten profil działa w tej samej formule jak inne profile o naszej gminie. Tamte są okej, bo lansują to co chce pan i pozostali ludzie widzący wszystko z GÓRY? A ten profil trzeba zaorać
Prośba tylko by Pan przestał kłamać, że został Pan tu zablokowany Tak nie było i Pan dobrze o tym wie. Nikt tu jeszcze nie został zablokowany, a pan ciągle świeci się w znajomych na zielono

Drodzy Państwo, niestety radny Kowalski zmusza do tego typu wpisów i będzie to robił, póki się ten profil się nie zamknie. Bardzo mu on przeszkadza, zapewne nie mniej jak Krzysztofowi Wawrowi, który non stop z niego szydzi w komentarzach. Co zrobić? Tacy ludzie... Póki co, dalej tutaj poczytacie, co w naszej kazimierskiej trawie piszczy "

Czytany 1748 razy

Komentarze

+4
#2 Bilski 06-09-2019 07:46
Fajnie @janusz, że sobie sam skomentowałeś swój wpis :)
-5
#1 J.K 05-09-2019 18:10
Kazimierz Komentuje - anonimowe medium władzy z kontem w Rosji...- insynuuje aby radni nie rozmawiali z inwestorami - i kto blokuje rozwój miasta - a nadto nie zajmowali się sprawami do których są powołani. Dotychczas organ ...atakował kościół - ostatnie ploty głośne, to także stąd - ale głownie atakowano "trójce z Gór" .Ostatnio medium czepiło się Leszka, a dzisiaj dostało się Piotrowi .Ukazał się także z haniebny komentarz i jak zwykle po czasie znikł . Jeśli zdaniem organu złą formą komunikacji jest oficjalne pismo inwestorów do Rady Miejskiej ,to o co chodzi? Pod śmietnikiem mamy rozmaić?

Dodaj komentarz