Kazimiernikejszyn 2021 - Informacje o festiwalu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kazimiernikejszyn, to wydarzenie bez spinki. Unikalny miks energetycznych koncertów, magii Kazimierza Dolnego i autorskich przygód. Jego siódma edycja zawita do Kazimierza w dniach 14 -18 lipca 2021 r.

To festiwal gdzie cały dzień coś się dzieje – od drzemek na dzikiej plaży nad Wisłą i chillu między urokliwymi kamienicami, przez imprezy w środku dnia czy walki na poduszki przeplatane tańcem, po biegi w lesistych kanionach Kazimierza.

Koncerty w kazimierskim kamieniołomie mają niesamowity klimat, niespotykany na żadnym innym festiwalu w Polsce. Każdy, choć raz w życiu, powinien doświadczyć magii Kazimierza i przekonać się, co słowo „Kazimiernikejszyn” tak naprawdę znaczy. W Kazimierzu Dolnym czas płynie inaczej – leniwe dni dłużą się przyjemnie, szalone noce nieubłaganie pędzą. W Kazimierzu muzyka brzmi inaczej, każda nuta mknie między zabytkowymi kamienicami i korytami lessowych wąwozów, sunie po wiślanych falach, by obić się od ścian otaczającego wszystko lasu. Niesamowite połączenie natury i sztuki, ciszy i muzyki, energii ludzkiej z historią zaklętą w zabytkowych kamieniczkach.

Z jednej strony zagrają najlepsi polscy artyści jak Dawid PodsiadłoNosowska, Bass Astral X IGO, Kwiat Jabłoni czy Mrozu, z drugiej prawdziwym headlinerem jest legendarna już publiczność: otwarta, kolorowa, optymistyczna i z chęcią do zabawy.

Największą gwiazdą tegorocznej edycji będzie Dawid Podsiadło – wokalista, który porywa tłumy swoim wyjątkowym głosem oraz zaskakującymi, niebanalnymi tekstami. Zdobywca wielu nagród, gość największych festiwali muzycznych. Wykonawca takich hitów, jak „W dobrą stronę”, „Małomiasteczkowy”, czy „Nie ma fal”. Współpracował z Taco Hemingway, Darią Zawiałow, Pauliną Przybysz, Hey, PEZETem , Katarzyną Nosowską, Myslovitz oraz Grzegorzem Turnauem.

Ten festiwal to koktajl jasnej strony mocy i zabawy jaką zapamiętasz na zawsze.

https://kazimiernikejszyn.pl/
https://www.facebook.com/kazimiernikejszyn
https://ticketclub.pl/koncerty/kazimiernikejszyn-2020-vii-edycja-kazimiernikejszyn-kazimierz-dolny-1063/

Czytany 1620 razy

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież