Pamięci Powstańców 1863 r , Kazimierz Dolny 22 stycznia 2023 r.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

Czytany 1122 razy

Komentarze

+1
#7 13 piętro 24-01-2023 14:29
hmm. Cytat : "Można odnieść wrażenie, że inicjatywa ta powstała tylko i wyłącznie na potrzeby przeciwników uchwalenia obecnego planu MPZP ponieważ wraz ze zbliżającym się uchwaleniem planu narastała intensywność działań Stowarzyszenia, a kiedy plan został zatwierdzony przez Wojewodę nagle cała działalność Stowarzyszenia zamarła. "

hmm . Cytaty : " Można odnieść wrażenie" oraz : "Smutne to ale taki obrót sprawy był przewidywalny".

1. Czy trafność obu konkluzji ?

2. No i to : " Co się stało z kamieniem, który miał zagrodzić drogę na pola miejskie i co się stało z pieniędzmi ze zrzutki? "
+3
#6 Do Pana Aleksandra 24-01-2023 11:21
Ze smutkiem wielu kazimierzan obserwuje jak kolejna inicjatywa Aleksandra Adamskiego przechodzi w niebyt. Kolejny raz rozbudzał emocje miejscowych elit nowym projektem Stowarzyszenie Pola Miejskie i niestety kolejny raz, podobnie jak to było np. z projektem kazimierzdolujacy.pl projekt przechodzi w otchłań zapomnienia. Niezrealizowane zapowiedzi kolejnych filmów na temat Kazimierza Dolnego, niezrealizowane zapowiedzi raportów i analiz na temat MPZP i jego stref. Do obietnic bez pokrycia już wszyscy niestety się przyzwyczaili. Smutne to ale taki obrót sprawy był przewidywalny.
Można odnieść wrażenie, że inicjatywa ta powstała tylko i wyłącznie na potrzeby przeciwników uchwalenia obecnego planu MPZP ponieważ wraz ze zbliżającym się uchwaleniem planu narastała intensywność działań Stowarzyszenia, a kiedy plan został zatwierdzony przez Wojewodę nagle cała działalność Stowarzyszenia zamarła.
Panie Aleksandrze Adamski czy możemy liczyć na podsumowanie działalności Stowarzyszenia? Jakie są osiągniecia? Co się udało, a co nie? Jakie są plany na najbliższą przyszłość? Co dalej z zapowiadanymi treściami, które miały powstać z udziałem Stowarzyszenia?
I na koniec rzecz nie związana z działalnością Stowarzyszenia. Co się stało z kamieniem, który miał zagrodzić drogę na pola miejskie i co się stało z pieniędzmi ze zrzutki?
Może Pan odpowiadać jako Stefan Hambursky.

Z wyrazami szacunku
Zaniepokojone elity
+3
#5 Z rynku 24-01-2023 07:36
Cytuję 13 piętro:
To było wczoraj.

twitter.com/tvn24cnb

a co w Kazimierzu ?
+1
#4 13 piętro 24-01-2023 05:36
To było wczoraj.

twitter.com/tvn24cnb
+1
#3 13 piętro 23-01-2023 08:32
@ Adam

Obchody ?. W komentarzu pana Janusza bardzo duzo było strażakach. Był zarzut , że nie było Ich na obchodach, ale też był zarzut, że KAZDA władza wykorzystuje Ich do celów politycznych. Była też mowa, że ci polityczni prominenci przebierają się w strażackie mundury, kiedy wietrzą w tym interes. Tu, w tym przypadku, nie widzieli tego interesu i się nie przebrali. Pan Guz ma taki mundur.
ps. Odnosnie strażakow zapominamy, że to sa mężowie, ojcowie a przede wszystkim rolnicy, którzy mają multum pracy w gospodarstwie, a do KAŻDEJ tego rodzaju uroczystości muszą się przygotować, a to tez wymaga czasu.
Trudno mi powiedzieć, dlaczego nie było innych osób, organizacji, szkół bo i mnie nie było, a byl taki okres, że byłem. Zapomniałem o styczniu, a o Powstaniu NA PEWNO. Gdyby ktoś / ktoś zobowiazany/ mi przypomniał wcześniej, to prawdopodobnie byłbym przy tablicy.

Odrebnego zdziwienia wywołuje brak prezesa Zwiazku Kombatantów AK, a przecież tak ochoczo akcentują , że sa spadkobiercami własnie powstańców. Może chory jest On ?.
+3
#2 Adam 23-01-2023 08:17
#1 13 piętro 23-01-2023 07:12 A jak skomentujesz uroczystości 160 rocznicy Powstania Styczniowego ? Dla mnie bąbla !
P.S
Nie chce słuchać tego co dzieje się w Gminie ,mamy tego serdecznie dość. Czekamy na wybory .
0
#1 13 piętro 23-01-2023 07:12
Ja odsłuchałem pański komentarz do wydarzeń tygodnia. Słuchałem do końca co niby wydarzyło się w " Siwym dymie". Nie dowiedziałem się. Głos swój Pan ZAWIESIŁ. Powiało TAJEMNICĄ.

ps. " Dym" to jeden z przypadków, gdzie obecność strażaków jest nieodzowna. Jego kolor to przeważnie " Siwy". Nie dziwnym się zatem, że tam pojechali strażacy, bo niby gdzie mieli pojechać?. Do " Arkadii " , żeby nie wymieniać innych lokali ,a nie daj Bóg " Króla Kazimierza "?

ps. Zwrócił również pan na wymianę zdań między panami Godlewskim a panem Leszkiem Dołęgą dotyczącymi tej zamiany. Uważam, że pan Leszek zle odczytal intencje zawarte w projekcie zamiany. Pan Godlewski odczytał ten projekt. Jego treść dogłębnie wyjaśnia ten zamysł, który jest bardzo , biorac pod uwagę zamierzenia, logiczny.

Na koniec, też na miły Bóg. Drodzy, pozostalych 80 procent radnych. W tej tak ważnej sprawie, wreszcie d..y ruszcie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież