"Zaraza..." , komentarz 15 kwietnia 2023 r.

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Komisja Rewizyjna która zobowiązana była uchwałą Nr XVIII/127/20 z 25 czerwca 2020 r. do przeprowadzenia kontroli w zakresie procedur planistycznych w latach 2004-2020 r nie wykonała uchwały. Przewodniczący KR Jakub Pruchniak podrzucił z dnia na dzień  świstek papieru nazywając go protokołem z kontroli. Przypuszczenie graniczące z pewnością unaocznia ,ze protokół nie był sporządzony nie tylko przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Jakuba Pruchniaka ale przez kogokolwiek z radnych. Jestem pewien również tego, radni nie zostali powiadomieni o tworzeniu tego protokołu, nie mieli również  wpływu na jego treść. Jedynymi uwagami jakie zostały wprowadzone do protokołu to „literówki” przez panie radne ,  M. Grabczak i M. Sapałę. Radni z przewodniczącym Pruchniakiem  nie zgodzili się na dołączanie załączników. Pruchniak odmówił radnemu R. Rybczyńskiemu dołączanie załączników . Biuro Obsługi Rady nie sporządziło protokołów z prac komisji, brak jest także nagrań . Na wniosek radnej Magdy Grabczak komisja nie zgodziła się aby na temat protokołu była jakakolwiek  dyskusja merytoryczna. Podczas obrad Komisji Rewizyjnej wiceburmistrz Godlewski parodiujący suflera ubliżał, zniesławiał i znieważał  nie tylko mnie ale także  radnego Roszada Rybczyńskiego, ku uciesze burmistrza Artura Pomianowskiego i radnych ,członków komisji ze szczególnym uwzględnieniem przewodniczącego Pruchniaka ,M.Grabczak ( pracownika Sadu Rejonowego w Puławach )  i M Sapały. Takie standardy wprowadziła do magistratu i przestrzeń publiczną „Dobra Alternatywa” pracująca nie dla lokalnej  społeczności a dla lokalnej grupy wpływu. Ba śmiało można powiedzieć ,że burmistrzowie wespół z większością Rady Miejskiej nie tylko pracują dla lokalnych notabli ale wręcz zostali przez nich wynajęci do prezentowania Ich interesów. Plan przestrzenny jest bowiem jednym z głównych narzędzi odziaływania na życie i  poziom życia mieszkańców.

J.K

Czytany 872 razy

Komentarze

+10
#7 chłop z Okala 18-04-2023 18:36
Czy właściciel 3 domów I mieszkania potrafi coś więcej niż kłamać, obrażać, insynuować, intrygować i jatrzyc? I co na to burmistrz z Bochotnicy?
+8
#6 mieszkaniec 18-04-2023 11:25
Cytuję ideowiec:
dziennikwschodni.pl/.../...

kiedyś w Kazimierzu to byli radni... z powołania nie dla własnych zysków... Śp Pan Stanisław był radnym Naszej gminy przez 32 lata, wstyd żeby na internetowej stronie urzędu nie było informacji o dacie pogrzebu. Nabożeństwo żałobne odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. o godzinie 14.00 w kościele farnym św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym

Wstyd dla urzędu .Naprawdę .
+6
#5 ideowiec 18-04-2023 10:35
dziennikwschodni.pl/.../...

kiedyś w Kazimierzu to byli radni... z powołania nie dla własnych zysków... Śp Pan Stanisław był radnym Naszej gminy przez 32 lata, wstyd żeby na internetowej stronie urzędu nie było informacji o dacie pogrzebu. Nabożeństwo żałobne odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. o godzinie 14.00 w kościele farnym św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym
+6
#4 fan 17-04-2023 22:24
Panie Januszu ach ta symbolika :-) Jest pan genialny. To zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów poety.
+5
#3 J.K 16-04-2023 14:29
Cytuję Dziękujemy:
Cytuję kazimierzanka:
Trafne podsumowanie panie Januszu. Dobrze byłoby aby o tym co dzieje się w Kazimierzu zainteresować media ogólnopolskie . Ma pan duże uznanie w mieście za to co pan dla nas robi .

100% zgoda. Lepiej bym tego nie ujął. Ma Pan bardzo ładny głos i świetną prezencję. Medialnie lepiej się Pan prezentuje od Pana Adamskiego. Widać warsztat i doświadczenie. Tak trzeymać.


Tu nie o o głos , warsztat chodzi, ani doświadczenie...Także z nikim nie konkuruje. Tu chodzi o mieszkańców Ich życie, Ich wolość którą się zagrabia.
+1
#2 Dziękujemy 16-04-2023 13:47
Cytuję kazimierzanka:
Trafne podsumowanie panie Januszu. Dobrze byłoby aby o tym co dzieje się w Kazimierzu zainteresować media ogólnopolskie . Ma pan duże uznanie w mieście za to co pan dla nas robi .

100% zgoda. Lepiej bym tego nie ujął. Ma Pan bardzo ładny głos i świetną prezencję. Medialnie lepiej się Pan prezentuje od Pana Adamskiego. Widać warsztat i doświadczenie. Tak trzeymać.
+9
#1 kazimierzanka 16-04-2023 08:11
Trafne podsumowanie panie Januszu. Dobrze byłoby aby o tym co dzieje się w Kazimierzu zainteresować media ogólnopolskie . Ma pan duże uznanie w mieście za to co pan dla nas robi .

Dodaj komentarz