Azbest i donosy, czyli jak utwardzano drogi gminne z dodatkiem azbestu

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Okazuje się ,że wiceburmistrz Kazimierza Dolnego Bartłomiej  Godlewski miał motyw aby podszywając się pode mnie i zemścić się na mieszkańcu ulicy Słonecznej w Kazimierzu Dolnym.

Sprawa zaczęła się na początku września 2023 roku kiedy to kontrola WIOŚ w Lublinie stwierdziła w kruszywie służącym do utwardzenia drogi gminnej  nr 170 drogi kawałki azbestu.

Mieszkaniec ulicy słonecznej początkowo interweniował w magistracie ,bezskutecznie. Następnie w sprawę włączyli się inni mieszkańcy tej ulicy. W następstwie czego WIOŚ w Lublinie podjął kontrolę utwardzania drogi nr 170  na zlecenie Gminy Kazimierz Dolny. Na miejsce  przybyli urzędnicy z wiceburmistrzem Godlewskim na czele. Pomiędzy wiceburmistrzem Kazimierza Dolnego a mieszkańcem ulicy Słonecznej wywiązała się ostra wymiana zdań następnie spór . Ustalono ,że wiceburmistrz Bartłomiej Godlewski groził mieszkańcowi.

W końcu 19 września do GIOŚ w Warszawie wpłynął donos.

W powyższej sprawie wszczęto śledztwo  sygn. akt.  5 Ds. 1158/2023

Prokuratura ustaliła ,że osobą podszywającą się pode mnie jest wiceburmistrz Kazimierza Bartłomiej Godlewski. Jednak , moim zdaniem,   przedwcześnie postawiła Godlewskiemu zarzuty. https://www.januszkowalskikazimierz.pl/z-miasta/2692-prokuratorskie-zarzuty-dla-urzednika-%20kazimierskiego-magistratu.

Moim zdaniem śledczy  lekceważąco prowadzili  postepowanie  , dalece przedwcześnie Godlewskiemu przedstawiono  zarzuty z art.190 a k.k . https://pulawy.24wspolnota.pl/informacje-pulawskie/wiceburmistrz-kazimierza-z-zarzutami-mial-podszywac-sie-pod-radnego/7BYXB4JouANtiikcTupv    

Prokurator sprawę z czasem umorzył ,gdyż w telefonach i komputerach nie znaleziono „śladów” następnie śledztwo zostało umorzone. Pytanie  kto zatem był w domu Godlewskiego i pisał donos. Ponieważ z IP Bartłomieja Godlewskiego wysłany został  donos do GIOŚ w Warszawie.  Obecnie sprawa jest w rozpoznaniu Sądu Rejonowego  w Puławach, gdzie zaskarżyłem postanowienie prokuratora i występuję jako pokrzywdzony.

wios3

wios1

wios2

wios3a

wios31a

Czytany 559 razy

Komentarze

+1
#2 13 piętro 24-06-2024 19:56
Niedobrze. W Kazimierzu o jedno przedsiębiorstwo poligraficzne mniej, a tym samym mniejsze wpływy do budżetu miasta. Czy pan poseł Kanthak wie o tym ?.

onet.pl/.../sh1b4hb,79cfc278
+9
#1 Janusz Kowalski 23-06-2024 19:17
Osobiście jestem ciekaw czy działania wiceburmistrza przeciw mieszkańcom są autorskimi pomysłami czy tworzone wspólnie z zapleczem włodarza alfa .

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież