Koncert charytatywny dla Jasia

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Naszego wsparcia potrzebuje mieszkaniec Kazimierza Dolnego, Jaś Zdun-Boruch, cierpiący na białaczkę. Jego choroba w znaczny sposób upośledza odporność, przez co chłopiec narażony jest w dużym stopniu na infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybiczne. Zapewnienie bardzo sterylnych warunków mieszkaniowych na czas powrotów ze szpitala do domu, pomiędzy kolejnymi seriami chemioterapii, jest dla zdrowia chłopca bardzo ważne. Niestety warunki mieszkaniowe chłopca są ciężkie. Chcemy pomóc rodzinie Jasia w zapewnieniu mu bezpiecznych pobytów w domu po okresach chemioterapii w szpitalu. Zbiórka finansowa w całości przeznaczona zostanie na remont łazienki i dostosowanie jej do potrzeb chłopca.

Akcja dobroczynna zostanie przeprowadzona 17 grudnia (sobota) w godz. 14.00-16.00.

Zachęcamy do przybycia i uczestnictwa w koncercie, przygotowanym przez dzieci i wychowawców świetlicy "Agape" oraz puławską grupę The Voices. Koncert rozpocznie się o godzinie 14.00. Następnie, o godzinie 15.00 rozpocznie się również charytatywna aukcja obrazów Kazimierskiej Konfraterni Sztuki.

 

Przyjdź, nie bądź obojętny.... dobro powróci do Ciebie.

 

Zaprasza Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym "Agape"

Czytany 3070 razy

Komentarze

+7
#2 Paulina Agape 14-12-2016 23:42
Dziękuję. Postaramy się to zmienić.
Mam nadzieję, że nie wpłynie to na Państwa chęć pomocy chłopcu ;).
Literówka wynika z niedopatrzenia związanego z wysiłkiem włożonym w zorganizowanie akcji. Próby z dziećmi, przygotowanie od strony technicznej. Robię to pierwszy raz i liczę na wyrozumiałość.

Ważny jest cel a resztę spróbujemy zrobić jak najlepiej.

Zapraszam ;)
-1
#1 witz 14-12-2016 22:48
Kazimierski Ośrodek Kulruty,Promocji i Turystyki.
Czytam raz i jeszcze raz... i wciąż tak samo.Może lepiej KOKPiT napisać?

Dodaj komentarz