Nie udała się reaktywacja liceum w Kazimierzu Dolnym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DW

Nie udała się reaktywacja liceum, które od września miało działać w Kazimierzu Dolnym.

 – Niestety, było za mało chętnych. Wierzyliśmy, że mimo niezbyt optymistycznych początkowych wyników rekrutacji chętnych do nauki w naszej szkole przybędzie. Tak się jednak nie stało. Rekrutacja uzupełniająca nie przyniosła oczekiwanych efektów – przyznaje Janusz Raczkiewicz, dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym.

https://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/nie-udalo-sie-reaktywowac-liceum-mlodziez-wolala-wyjechac-do-wiekszych-miast,n,1000248869.html

Czytany 1617 razy

Komentarze

0
#1 J.K 20-08-2019 20:45
Tyle do pozwiedzania mają ludzie burmistrza piszący w Kazimierz Komentuje.Wtrącam ten post w komentarzu ponieważ w tym medium jestem zablokowany,
"I po zawodach! Liceum w Kazimierzu nie będzie! Napisał o tym Dziennik Wschodni. Plan był, osoby odpowiedzialne za organizacje i przekonanie do nauki uczniów również, ale nie wyszło. Chętnych było tylko 10. Cóż w tej sytuacji jakoś to będzie! Wychodzi na to, że kilkadziesiąt tysięcy złotych zaplanowanych w budżecie na działalność liceum pójdzie na coś innego!
A w artykule również obszerne wypowiedzi pana dyrektora GZS, który tłumaczy jak to fajnie być miało, ale młodzież nie chciała, bo... tu bardzo odkrywcze...ciągnie młodych do większych ośrodków:"
Na temat szkoły napisałem z Suszkiem dziesiątki artykułów. Pisaliśmy,błagaliśmy aby nie budować dużej szkoły.I wyszło jak mówiliśmy. 40 milionów jak psu w ....taki koszt ponieśli podatnicy.

Dodaj komentarz