PODZIĘKOWANIE DLA BURMISTRZA I PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

PODZIĘKOWANIE DLA BURMISTRZA

I PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA

Szanowny Przewodniczący Rady Miasta Kozak,

Szanowny Burmistrzu Dunia,

 

Chciałbym z całego serca podziękować za to, że tkwiąc od roku w tak bezmyślnym, bezpodstawnym i talmudycznym uporze, doprowadziliście do tego, że postać mojego Ojca Eugeniusza Kunickiego jest chyba już znana wszystkim mieszkańcom Kazimierza Dolnego.

 

Uważam, że przyjęcie z Waszych rąk jakiegokolwiek uhonorowania jego niezaprzeczalnych zasług dla naszego Miasta i jego wzorcowej postawy patriotyczno-moralnej byłoby zaprzeczeniem tych wartości.

 

Jak zwykle by nie być gołosłownym załączam pismo Henryka Kozaka z dnia 19.11.2012.

 

W odpowiedzi na wniosek o nadanie tytułu Honorowego Obywatela mojemu Ojcu odpowiada, że nadanie takiego tytułu 2 lata temu rot. Pileckiemu to tak, jakby nadano go również mojemu Ojcu w 70 Rocznicę „Krwawej Środy” w 2012 roku.

 

Idąc dalej i używając tej samej Pańskiej logiki „inaczej” to może by tak w przyszłości nie stawiać Panu nagrobka, bo przecież jest już nagrobek Pańskich rodziców. To tak, jak by już i Pana uhonorowano.

 

Gratulując tej talmudycznej mądrości, jako podsumowanie Państwa działań zacytuję fragment wiersza pewnego bardzo mądrego Żyda, a i wielkiego polskiego poety-Juliana Tuwima.

 

Tytuł wiersza: „Wiersz, w którym Autor grzecznie ale stanowczo uprasza liczne zastępy bliźnich aby go w d.... pocałowali”

 

„Apsztyfikanci grubej Berty

I katowickie węglokopy

I Borysławskie naftowierty,

I lodzenmensche, bycze chłopy

Warszawskie bubki, żygolaki

Z szajką wytwornych pind na kupę

Rębajły, franty, zabijaki

Całujcie mnie wszyscy w d....”

 

Z uszanowaniem, Z. Kunicki

alt

Czytany 5110 razy

Komentarze

+6
#16 kat 30-12-2012 09:56
O KURCZĘ,

NA MIEJSCU DUNI I KOZAKA ZE WSTYDU BYM SIĘ ZAKOPAŁ POD ZIEMIĘ.
Odwagi Panie Zdzisławie, ich już niedługo usunie wiatr historii i krzywdy ludzkiej
-12
#15 na zimno z ... 30-11-2012 21:45
Nikt nic nie wiedział, i mogło tak być dalej.
Aż wstał Dzidek i był rewelacyjny, tzn. opowiadał rewelacje panu ministrowi i wszystkim zebranym.I płonął cały, jak mówił o "patologiach" i dumny był, że to ON ci tropiciel i trybun ludowy i dżentelmen...
A teraz się dziwi,skąd nagle zainteresowanie.
To się nazywa niedżwiedzia przysługa.
Zamiast IP wystarczy IQ.
+16
#14 Artur 30-11-2012 21:36
Zwłaszcza jak ma się okno wychodzące na synagogę i kochanka byłego gwardiana. To wtedy się widzi słyszy więcej niż inni
-10
#13 kali 30-11-2012 18:11
Dzidek powiedział do ministra: po wpłacie pierwszej raty czynszu panią naszła kontrola = czyli czynsz musiał być rozłożony na raty, a jak był rozłożony na raty to znaczy były zaległości.
Wystarczy być dzierżawcą jakiegokolwiek lokalu w mieście i umieć kojarzyć fakty.
Poza tym Mały Rynek jest po prostu mały i ma dobrą akustykę.
+21
#12 dzidek 29-11-2012 17:49
Autorko wpisu " z sarpu na zimno":
Możesz być tylko pracownicą Urzędu Miasta, gdyż nik inny nie widział protokołu pokontrolnego. Również informacja o rozłożeniu zadłużenia na raty jest nawet nieznana nawet wnioskodawczyni.
Jest to koronny dowód na to jak pracownice Urzędu Miasta wywlekają dane chronione prawem poza Urząd. I dowód na to, jak próbują jescze kreować pseudo rzeczywistość.
Na miejscu Burmistrza ustalił bym IP komputera i wywalił taką osobę z pracy.
Tyle dobrych ludzi jest teraz bez pracy. Jest w czym wybierać.
Ale jaki Pan taki kram.
Z.Kunicki
-16
#11 mix 29-11-2012 14:50
Dzidek twarzą Platformy Obywatelskiej,zgadza się wypisz wymaluj,lustrzane odbicie.
-18
#10 na zimno z SARPU 29-11-2012 10:30
K...ki zbyty przez ministra ogólnym stwierdzeniem, że władza w gminach nie podlega rządowi=rząd nie ma kontroli i wpływu na podejmowane przez burmistrza i radę miasta działania.
Pan Kunicki opuścił spotkanie długo przed jego zakończeniem, a szkoda, bo fajnie od niego zionęło alkoholem.
Patologicznie nie dociera do niego inna prawda.
Pani,o którą się Pan K..ki upominał(prywatnie aż nazbyt dobra znajoma Pana K.),miała kontrolę konserwatora i ppoż w Jatkach, to chyba nie jest dowód na prześladowanie.Jeżeli nie płaci terminowo czynszu a urząd rozkłada dług na raty, to też nie jest chyba prześladowanie.
+7
#9 nauczyciel 28-11-2012 23:25
A o pieniądzach z ministerstwa na budowę szkoły minister coś mówił? Dadzą?
+23
#8 na gorąco z SARPU 28-11-2012 21:39
Dziś było spotkanie z posłem Karpińskim w domu SARP,rewelacyjnie zachował się pan Kunicki.Poinformował on Pana Karpińskiego o patologi w gminie Kazimierz.Mam nadzieję ,że coś się dobrego zadzieje tym bardziej,że Pan Kunicki jest aktywnym działaczem Platformy Obywatelskiej dział w komitecie honorowym Pana Prezydenta Komorowskiego a syn pan Kunickiego był asystentem Pani Ewy Kopacz.Panie Dzidku brawo.
+25
#7 mieszkanka 27-11-2012 07:30
To ciekawe,dlaczego w miasteczku nie szanuje się ludzi,którzy mają odwagę mieć inne zdanie niż kloakowe towarzystwo,które jedynie co potrafi to żłopać hektolitrami piwsko.Pan Kunicki słynie z ostrego języka (Czasami Przesadza) ale czy to wada?Mizianie ciepłymi słówkami weszło do obiegu,stało się przejawem lizusostwa.Czy już normalnie nie możemy rozmawiać, bez wazeliny- ale też bez chamstwa.Mamy go nadmiar w publicznym obiegu.Nie mówię,żeby używać ostrych niewyważonych słów ale na litość boga nie dajmy się zwariować. To Pan Kunicki właśnie na sesjach miejskich otwiera obłudnikom oczy,tak właśnie jest!I za to szanujmy człeka.
Ps.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień......"

Dodaj komentarz