Kłamstwo ma krótkie nogi, komentarz 13 października 2023 r.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

https://www.januszkowalskikazimierz.pl/z-miasta/2677-przebic-sie-z-prawda-,komentarz-6-pazdziernika-2023-r.html

sk1

Całość skargi kasacyjnej w załącznikach do pobrania ( kliknij aby pobrać ) 

 

Czytany 978 razy

Komentarze

0
#5 13piętro. 18-10-2023 04:43
I po wyborach.
Tutaj www.facebook.com/marcin.pisula jacy byliśmy, a w sumie - jacy jesteśmy.
+2
#4 13 piętro 14-10-2023 08:13
Dzisiaj rano jadąc do " Sarzyński" po chleb / polecam " rustytalny"/ przejeżdzając obok cmentarza żywskiego, swtwierdziłem brak plandeki , która wcześniej OZDABIAŁA rozkradziony , zdewastowany, stojacy od conajmiej poł roku samochód. O tej plandece pisałem dzień wczesniej i wyraziłem zdumienie, że jeszcze jej nikt nie ukardł. Cholera. Skradziono. Czyżbym popełnił przestepstwo podżegania ?> Panie Januszu. Proszę zapytać, kto poprzez NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKU za nia zapłaci ?. Znowu między innymi , ja ?

Czy tego wraku nie można przewieść na lawecie do Bochotnicy na plac GABARYTÓW ?. Myslę , że nasi strażacy chętnie to uczynią.

Również dzisiaj, chciałem upewnić się w jakim lokalu będę wybierał. Upewnić dlatego, bo ilość lokali wyborczych decyzją PKW została mocno zwiększona. Sprawdziłem w szkole podstawowej , na tablicy ogłoszeń : przy " ARKADII, przy Przychodni, na ul. Podzamcze, na Małym Rynku, w Okalu na dwóch tablicach. Nigdzie takiego, właśnie na TABLICY OGŁOSZEŃ, nie było. Być może nie było dla nich miesca bo całem sa zalepione PLAKATAMI WYBORCZYMI, z których jedne maja " wykłute oczy ", inne, z ich nadmiaru, " biją po oczach ". Tablica / własność Urzędu Miasta i Gminy /nie jest do tychże plakatów. W ten sposob nasz Burmistrz, majestatem swojego Urzędu, włączył się w akcję wyborczą, a to jest zabronione.
+3
#3 13 piętro 14-10-2023 05:22
Odsłuchałem do końca.
Pani mecenas Jeżeli widzę, że sasiad do odwróconego wiaderka chce nalać wody a z oczywistych wzgledów to mu sie nie udaje, to ja, na swoim podwórku, jeśli tę metodę powtórzę to NALEJĘ ?. hmm.

Wydaje sie, że najlepiej NIE MIEĆ PODWÓRKA.
+3
#2 13 piętro 13-10-2023 18:34
6 minuta. Pan Kowalski ma rację.

Pani mecenas . Wojewoda uchylił blędna metodyke ustalania wyso


kości. Tak. Dotyczyło to konkretnego budynku. Zastosowanie tej metodyki w innym pomiarze spotka to samo. Dwaj radni właśnie podnoszą ZASADNOŚĆ podejmowania uchwały w sprawie innej ale przecież ta nowa dotyczy tej samej kwestii co poprzednia . I co? Młocenie tej samej słomy przy salwie śmiechu, kiedy finał sprawy bedzie identyczny / bo bedzie/ ?
Może i ja , jak ci dwaj radni , nic nie rozumiemy. hmm. Może TRZECI radny / pozostali też/ wypowie sie co zrozumial, bo przecież będa podejmować uchwałę.

Uważam, że należy poczekać na odpowiedz NSA.
+2
#1 Adam 13-10-2023 17:31
Święta prawda panie Januszu . Rozumiem ,że ponowi pan pytania w nw. kwestii na najbliższym spotkaniu z panią prawnik?

Dodaj komentarz